Vývoj webových aplikací na míru

Tvoříme komplexní evidenční aplikace, cloud služby, e-shopy i jednoduché webové prezentace. Chceme, aby byly úspěšné a proto si zakládáme na dobrém vzhledu, použitelnosti i technické kvalitě. Vytvoříme pro Vás vzhledově zajímavý a unikátní web, který bude plně funkční na PC, tabletech i mobilech.

Co nás baví?

Software na klíč

Software na klíč

CRM

CRM

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Startupy

Startupy

Technická podpora

Technická podpora

Software na klíč

Software na klíč

Chceme Vám co nejvíce usnadnit práci při správě Vašich firemních dat, a proto navrhujeme aplikace na míru, které spolu dokážeme vyladit tak, aby se plně přizpůsobily Vašim zvyklostem a zárověn zefektivnily běžné firemní procesy a aktivity. Tvoříme a dlouhodobě udržujeme aplikace na platformách PHP (Nette a Symphony), Java (Spring) a AngularJS. Veškeré aplikace stavíme na open-source technologiích.

CRM

Nachází se správa Vašich klientských dat v excelech na sdíleném disku? Kolegové a zaměstnanci se Vás neustále ptají na kontakty na zákazníky? Netušíte, v jakém stavu jsou vaše firemní nabídky a kdo má kterou na starosti? Zkuste si vytvořit CRM s námi. Projdeme každý krok procesu, který děláte Vy i Vaši zaměstnanci a společně vytvoříme efektivní systém tak, aby všechna zákaznická data byla na správném místě.

CRM
 

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace jako doplněk k našemu software. Tvoříme buď nativní Android aplikace nebo využíváme moderních frameworků PhoneGAP a Ionic k pokrytí běžných zařízení.

Startupy

Vytváříte inovativní software a potřebujete pomoct s vývojem prototypu, marketingem nebo jen poradit s architekturou či managovat projekt? Jsme kreativní tým vývojářů, kodérů a grafiků. Dokážeme se přizpůsobit flexibilním potřebám startupů.

Technická podpora

Technická podpora

Jsme Vám k dispozici každý den v týdnu a rychle řešíme Vaše požadavky. Naučíme Vás i Vaše zaměstnance pracovat s našimi aplikacemi a rádi poradíme, když se při jejich používání dostanete do úzkých. O chod aplikací pečujeme a zajišťujeme jejich rozvoj a pravidelné opravy chyb.

Zaujali jsme Vás?
Zanechte nám vzkaz